Kirjeldus

 

Universaalne käru Baleo on suurepärane lahendus vanematele, kes armastavad praktilisust. See jalutuskäru on mõeldud imikutele alates sünnist. Jalutuskärul on väga moodne disain ja lai valik võimalusi.

Erksad praktilised värvid, mis eristavad jalutuskäru keskkonnast. See on elegantsuse, sportlikkuse ja funktsionaalsuse kombinatsioon. Väga mugav jalutuskäru igas vanuses lastele. Kerge ja kvaliteetne kangas tagab korraliku õhu läbilaskvuse ja temperatuuri. Jalutuskäru kaalub vähe, muutes selle hästi juhitavaks, ideaalseks jalutuskäikudeks nii linnas kui ka keerukamatel teedel.

Käru on mõeldud lapsega kõndimiseks ja reisimiseks alates sünnist kuni 3 aastani.

Standardmudelil on :

Nahkkattega kaetud reguleeritav käepide

Reguleeritav selja- ja jalatugi

Vankrikorvi ja jalutuskäru on võimalik paigaldada mõlemas suunas

Materjal: kunstnahk, tekstiil ja kõrgläikega värvitud kvaliteetne plastik.

Vankrimadrats on valmistatud kookoskiudest, mis tagab hea õhuringuluse

Vankrikatusel võrguga kaetud õhutusava.Pikendatav katuse äär, mis kaitseb külma, tuule ja päikese eest

Pidur kesklukustussüsteemil

5-e punkti turvarihmad

Reguleeritavad amordid ( 2 asendit )

Pehme vedrustus

Komplekti 3×1 kuulub :Raam rattastega, vankrikorv jalakatega, Jalutuskäru jalakatega,Imikutarvetekott,mahukas ostukorv,vihmakile,putukavõrk , kindad,   turvahäll 0-13 kg  jalakatega .

Komplekti 2×1 kuulub :Raam rattastega, vankrikorv jalakatega, Jalutuskäru jalakatega,Imikutarvetekott,mahukas ostukorv,vihmakile, putukavõrk, kindad.

Anname endast parima, et fotodel olevate kärude ja turvatooli polstri värvid vastaksid tegelikkusele, kuid võivad tegelikkusest veidi erineda tulenevalt seadme maatriksist ja selle seadistustest, eelkõige monitori, videokaardi ja brauseri kvaliteedist. Pidage meeles, et kangatootja lubab kanga tooni variatsioone sõltuvalt materjalipartiist.

Tarneaeg ( kui laos ei ole)1-2 nädalat

Uuri täpsemalt saadavuse kohta info@babykids.ee või tel. 5571806

Lisainformatsioon

Kaal 55 kg
Komplekt

3×1, 2×1