Kirjeldus

 

Picco-strona

Picco

Tunnusteks on uuenduslikkus, kergus ja diskreetne disain. Ühtlasi on ühilduvus, ergonoomika ja praktilisus koos multitegumtööga kolmik, millele tasuks vastsündinud pereliikmele esimest, kõige olulisemat “sõidukit” valides tähelepanu pöörata. Picco on meie pakkumise kergeim jalutuskäru, mis kaalub kandekorvi versioonis vaid 11,9 kg. Seda kõike tänu õhukesele alumiiniumraamile ja ülikerge plastikust lameda põhjaga gondlile. Lapsele tagab maksimaalse mugavuse kattega käsnmadrats. See on valmistatud kvaliteetsest puuvillasest kangast – väga hingav, hügieeniline ja nahasõbralik. Põhjal on võimalus reguleerida kaldenurka ülemises osas 3 asendis. Üks osa varikatusest on valmistatud võrgust, et tagada kuumadel päevadel piisav ventilatsioon. Mugav iste 5-punkti turvavöödega, kaitseb last kärust väljakukkumise eest. Sellel on 4 seljatoe reguleerimisasendit, sealhulgas horisontaalne, juhuks, kui laps kõndides magama jääb. Iste saab paigaldada ette- või tahapoole. Jalatugi on reguleeritav, et lapsel oleks mugav sellele jalgu panna. Käru saab kasutada kuni lapse 22 kilogrammi kaaluni.

Käru saab varustada lisamooduliga – grupi 0+ lapse turvahäll (0-13 kg), mille saab adapterite abil lihtsalt raamile paigaldada.
Raamile paigaldatud turvahälliga jalutuskäru saab kasutada lapse esimestest elupäevadest kuni 6 kuu vanuseni.

Komplekti 3×1 kuulub :Raam rattastega, vankrikorv jalakatega, Jalutuskäru jalakatega,Imikutarvetekott,mahukas ostukorv,vihmakile,putukavõrk , kindad,   turvahäll 0-13 kg  jalakatega .

Komplekti 2×1 kuulub :Raam rattastega, vankrikorv jalakatega, Jalutuskäru jalakatega,Imikutarvetekott,mahukas ostukorv,vihmakile, putukavõrk, kindad.

 

Anname endast parima, et fotodel olevate kärude ja turvatooli polstri värvid vastaksid tegelikkusele, kuid võivad tegelikkusest veidi erineda tulenevalt seadme maatriksist ja selle seadistustest, eelkõige monitori, videokaardi ja brauseri kvaliteedist. Pidage meeles, et kangatootja lubab kanga tooni variatsioone sõltuvalt materjalipartiist.

Tarneaeg ( kui laos ei ole)1-2 nädalat

Uuri täpsemalt saadavuse kohta info@babykids.ee või tel. 5571806

Lisainformatsioon

Kaal 55 kg
Komplekt

3×1, 2×1