Kirjeldus

 

Klassika ei lähe kunagi moest… see läheb ainult paremaks! Kõik vanemad tahavad oma lapsele parimat ja soovivad teda ümbritseda armastuse ja õrnusega. Meie eesmärk on seda vahendada. Lisaks beebi mugavusele ja vankri lihtsale kasutamisele on disainerite meeskond arvesse võtnud ka soovi säilitada elegantsust ja modernsust ning loonud uue Classic vankrimudeli. Classic raam ei ole ainult elegantne, vaid ka väga mugav kasutamiseks ebatasastel teedel. Vankri rattad sõidavad ilusti läbi liiva, kruusa, lume ja ebaühtlaste kõnniteeplaatide samal ajal, kui eriti tasaselt kiikuv vanker aitab Sinu lapsel ilusti magada magusat und.

Komplekti kuulub: klassikaline raam, vankrikorv, istumisosa, turvahäll, beebitarvetekott, topsihoidja, vihmakile ja putukavõrk.

Kirjeldus: see vanker eristub teiste seast oma elegantsi ja mugavuse tõttu. Neli amortisaatorit, klassikaline raam ja õhkkummid tagavad beebile eriti mugava sõidu. Sa ei pea enam mõtlema, kust leida sobivaid radu jalutamiseks. Vankri spetsiaalne kattematerjal kaitseb suurepäraselt halva ilma ning tuule eest.

Moodulsüsteem; Tutis 3in1 moodulsüsteem võimaldab vankrit kohandada erinevateks olukordadeks ja lapse erinevas vanuses kasutamiseks – sünnist kuni 3,5 eluaastani (lapse kaal kuni 15 kg).

Turvahälli, istumisosa ja kookonit saab paigaldada mugavalt raamile. Käru turvahälliga sobib vastsündinutele. 6-kuusele lapsele, kes on õppinud ise istuma, sobib kasutamiseks istumisosa seljaga sõidusuunas. Alates 1. eluaastast sobib istumisosa kasutamiseks näoga sõidusuunas.

TUGEVUSED:

*alumiiniumraam

*ilma ftalaatideta nahk. Tutise vankrite juures kasutatav nahk ei sisalda kahjulikke ftalaate ning aitab hoida loodust ja pakub beebile turvalist keskkonda.

*õhkkummid. Tagavad ebatasasel maastikul mugava sõidu.

*õhutatud vankrikorv. Vankrikorvi all on spetsiaalsed augud, mille kaudu õhutatakse vankrikorvi alumist poolt. Tekib rohkem värsket õhku; suureneb tõenäosus, et laps ei hakka higistama ja hingab värskemat õhku.

*vankrikorvi reguleeritav seljatugi. Uudishimulikule beebile! Kui seljatugi on asetatud osaliselt istuvasse asendisse, siis on beebil lihtsam ringi vaadata.

*neli amortisaatorit. Tagavad eriti mugava sõidu. Ükski jalutuskäik pole enam liiga pikk.

*käepideme kõrguse reguleerimine. Seitse erinevat asendit.

*Silver Plus tehnoloogia. Kõik sisemised materjalid on kaetud hõbedaioonidega. Need hävitavad baktereid, hoiavad ära paha lõhna teket ja aitavad vältida hallituse teket.

*kookosmadrats. On õhuline ja hoiab ära bakterite kogunemise.

*5-punkti kinnitus

*veekindel

VANKRI MÕÕDUD:

Vankrikorv mõõdud/kaal 80x39cm/4,20 kg

Istumisosa mõõdud/kaal 98x36cm/4,90 kg

Turvahälli mõõdud/kaal 74x32cm/2,85 kg

Raam + õhkkummid 10,8 kg

Kokkupandult 92x58x38 cm

 

SAADAVAL AINULT E-POES!

TARNEAEG ON 1-2 NÄDALAT

Lisainformatsioon

Komplekt

3×1, 2×1

You may also like…

IsoFix alus turvahällile
115.00 103.50
-10%