Kirjeldus

Voodipesukomplektis on :

  • Tekikott 135x 100 cm
  • Padjapüür 40x 60 cm
  • Voodilina kummiga voodile 120×60 cm

Voodipesukomplekt on valmistatud 100% kvaliteetsest puuvillsatäänist. Tooted vastavad standartitele standartami confidence in textiles tested for harmful substances to oelko-tex standart 100.

 

Pärast lapse ilmaletulekut algab lapsevanemate jaoks erilise hoolitsuse periood, mille ajal pööratakse suurt tähelepanu last ümbritsevale maailmale. Üheks selliseks ümbruskonna elemendiks on magamisase koos aksessuaaridega, nagu näiteks teki- ja magamiskotid, milles laps veedab suurema osa oma ajast. Erksad värvid ja sobiv kangavalik võimaldab mudilasel paremini uut maailma avastada ja tundma õppida. Firma TUTTOLINA on hakanud lapsevanemate ja nende laste soovidele vastu tulles valmistama voodipesu, tekikotte, magamiskotte ja teisi magamistarvikuid 100% naturaalsest puuvillasest riidest ja hüpoallergeensest puuvillasest satiinist, mida lapsel on meeldiv katsuda. Naturaalsete puuvillakangaste kaasaegne struktuur võimaldab meie toodetel kinkida teie lapsele mugava ja hea enesetunde. Me pakume tooteid, mis vastavad CONFIDENCE IN TEXTILES tested for harmful substances to Oeko-Tex Standard 100 standarditele.

Kaasaegne stiil, EL-i nõuetele vastavad kõrge kvaliteediga materjalid, rikkalik, mitmekesine ja särav disain – kõik see võimaldab meie toodetel rahuldada iga kliendi ootusi. Me loodame, et firma TUTTOLINA tooted tagavad teie lapsele ohutu ja rahuliku une ning toovad tuhandete laste näole naeratuse.

 

Kutsume teid kasutama meie laialdast ja rikkalikku pakkumist!