Kirjeldus

Voodipesukomplektis on :

  • Voodipehmendus 180 cm
  • Tekikott 135x 100 cm
  • Padjapüür 60×40 cm

 Voodipesukomplekt on valmistatud 100% kvaliteetsest puuvillsatäänist ja löörist, millest on tehtud baldahiin. Tooted vastavad standartitele standartami confidence in textiles tested for harmful substances to oelko-tex standart 100. Kõrgekvaliteetne tekk ja padi on täidetud Trevita Bioactive mikrokiududega , mis on rikastatud bakteriostaatilisi sisu Aloe veraga.                                               Pärast lapse ilmaletulekut algab lapsevanemate jaoks erilise hoolitsuse periood, mille ajal pööratakse suurt tähelepanu last ümbritsevale maailmale. Üheks selliseks ümbruskonna elemendiks on magamisase koos aksessuaaridega, nagu näiteks teki- ja magamiskotid, milles laps veedab suurema osa oma ajast. Erksad värvid ja sobiv kangavalik võimaldab mudilasel paremini uut maailma avastada ja tundma õppida. Firma TUTTOLINA on hakanud lapsevanemate ja nende laste soovidele vastu tulles valmistama voodipesu, tekikotte, magamiskotte ja teisi magamistarvikuid 100% naturaalsest puuvillasest riidest ja hüpoallergeensest puuvillasest satiinist, mida lapsel on meeldiv katsuda. Naturaalsete puuvillakangaste kaasaegne struktuur võimaldab meie toodetel kinkida teie lapsele mugava ja hea enesetunde. Me pakume tooteid, mis vastavad CONFIDENCE IN TEXTILES tested for harmful substances to Oeko-Tex Standard 100 standarditele.

            Tekkide ja patjade täitmiseks kasutatav naturaalne kiud on TREVIRA BIOACTIVE,             millel on bioaktiivsed omadused ning mis on kaetud ALOE VERA-st valmistatud bakteriostaatilise ainega rikastatud kattega. Tänu sellise kattega kiudude kasutamisele muutuvad tekid ja padjad antiallergilisteks, omandades ravi-profülaktilise toote omadused, mida iseloomustavad mikroorganismide elutegevuse pärssimine, kergus, pehmus, voolujoonelisus, õhu läbilaskevõime, väga head isolatsiooniomadused (une ajal ei rikuta vee- ega temperatuuritasakaalu), ühtlane temperatuur magamise ajal, uneefekti tugevnemine, allergikutele sobivad hügieenilised omadused, esteetilisus ja kergesti hooldatavus.

            TREVIRA BIOACTIVE  kiudude baasil valmistatud toodetes on unikaalseks lahenduseks hõbedaioonide kasutamine, mille tugev side kiududega tagab püsiva efekti tekstiili pinnalt bakterite kõrvaldamisel. TREVIRA bioaktiivsed kiud sisaldavad püsivat aktiivset faktorit, mis tagab pideva bakteritsiidse toimeefekti, mida ei mõjuta ei toote pesemine ega kasutamine. Tekile ja padjale on ITB Moratex poolt omistatud „Meditsiinilise toote” vastavussertifikaat. Kaasaegne stiil, EL-i nõuetele vastavad kõrge kvaliteediga materjalid, rikkalik, mitmekesine ja särav disain – kõik see võimaldab meie toodetel rahuldada iga kliendi ootusi. Me loodame, et firma TUTTOLINA tooted tagavad teie lapsele ohutu ja rahuliku une ning toovad tuhandete laste näole naeratuse.

 

Kutsume teid kasutama meie laialdast ja rikkalikku pakkumist!

Lisainformatsioon

Värv

hall50, roosa 49